dodano: 2015-07-21 10:17:16 edycja: 2019-05-13 12:26:14 autor: 1 odsłon: 6356

FLOTA

W dążeniu do perfekcji ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT,  nieustannie dokłada wszelkich starań, aby powierzony towar dotarł w możliwie jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu najwyższego poziomu dbałości o bezpieczeństwo. Każde nasze działanie objęte jest szerokim i stosownym ubezpieczeniem, które na celu ma zabezpieczenie realizacji transportu. Jego wysokość jest adekwatna do zabezpieczenia ewentualnie powstałej szkody. 

 

 

Firma ANDARO to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w transporcie chłodniczym. Do Państwa dyspozycji oferuje 45 najnowocześniejszych ciągników siodłowych marki DAF, spełniające surowe kryteria norm EURO 6. Wszystkie pojazdy charakteryzują się najwyższą sprawnością oraz posiadają pakiety Assistance obejmujące całą Europę przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy natychmiastowy kontakt z kierowcą podczas realizacji zlecenia oraz możliwość lokalizacji pojazdu w dowolnym momencie poprzez system GPRS. Ponad to firma Andaro dysponuje podwójnymi obsadami doświadczonych kierowców, dzięki czemu ogranicza do minimum czas realizacji zleconego zadania.

Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym przy użyciu naczep wyposażonych w najnowsze systemy chłodzenia. Naczepy chłodnicze Schmitz typu Standard z agregatem Spectrum SLX o wymiarach 13,35 m dł. 2,46 m szer. 2,65 m wys. Naczepy z możliwością załadunku 33 palet EUR, wyposażone w dwa agregaty oraz ścianę działową umożliwiające transport towarów o dwóch różnych temperaturach w stałej, kontrolowanej temperaturze.

Wszystkie chłodnie posiadają wiele funkcji m.in. rejestratory temperatury, alarmy otwarcia drzwi, kosze z paletami na wymianę oraz specjalne zabezpieczenia uniemożliwiające dostęp do przewożonego towaru. N33 europalety, mające przesuwaną ścianę działową, która umożliwia transport towarów w dwóch różnych temperaturach np. -29 C i +25 C.



21 lipca 2015r. 13 maja 2019r. 1 6356